Udostępnij

Nowa gromadka Skrzatów w Dublinie

skrzaty001Z przyjemnością informuję, iż 16 października odbyła się pierwsza zbiórka nowo utworzonej gromadki skrzatów. Zajęcia mają miejsce w Polskiej Bibliotece ‘Biblary’ przy 107 Amiens Street, Dublin 1 w każdą środę o godz. 17:45. Podczas zbiórki dzieci w skupieniu wysłuchały zabawnej bajki o małych dzielnych skrzatach, poznały okrzyk skrzatów i wspólnymi siłami zaczęły przygotowywać skrzatową czapkę. Wszystkiemu wtórowały gry i zabawy pomiędzy poszczególnymi elementami zbiórki. Wszyscy, zarówno dzieci jak i cała kadra, świetnie się bawili.
 
Zapraszamy dzieci w wieku 4 – 7 lat do udziału w kolejnych zbiórkach a wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Rafalem Kornatka pod numerem 0851333204 lub mailowo na rafal.kornatka@zhp.ie.
Czeka nas jeszcze wiele wspólnych przygód i dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Pomoc dla Ukrainy

Drodzy nasi, jak już wiecie, obywatele Ukrainy potrzebują naszej pomocy. Harcerze i harcerki z Hufca ZHP “Bieszczady” w Irlandii postanowili wyciągnąć pomocną dłoń i zorganizować

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami