Udostępnij

Spotkanie Kadry ZHP z Shannon z Konsulem Honorowym RP w Limerick

DSC03454We wtorek 20 listopada w Limerick odbyło się spotkanie robocze Konsula Honorowego Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick – Pana Patricka O’Sullivana z kadrą Związku Harcerstwa Polskiego pracujących w Shannon. Tematem blisko dwugodzinnego spotkania była szeroko rozumiana współpraca pomiędzy polskim harcerstwem a organizacjami młodzieżowymi z terenu hrabstw Clare i Limerick. Odrębnym tematem jaki poruszono podczas spotkania, była możliwość wsparcia działalności Jednostek Harcerskich ZHP przez placówkę Konsularną w Limerick. Na zakończenie spotkania, Pan Konsul otrzymał od Kadry Instruktorskiej chustę harcerską w polskich barwach narodowych z godłem RP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Pomoc dla Ukrainy

Drodzy nasi, jak już wiecie, obywatele Ukrainy potrzebują naszej pomocy. Harcerze i harcerki z Hufca ZHP “Bieszczady” w Irlandii postanowili wyciągnąć pomocną dłoń i zorganizować

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami