Udostępnij

Spotkanie Kadry ZHP z Shannon z Konsulem Honorowym RP w Limerick

DSC03454We wtorek 20 listopada w Limerick odbyło się spotkanie robocze Konsula Honorowego Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick – Pana Patricka O’Sullivana z kadrą Związku Harcerstwa Polskiego pracujących w Shannon. Tematem blisko dwugodzinnego spotkania była szeroko rozumiana współpraca pomiędzy polskim harcerstwem a organizacjami młodzieżowymi z terenu hrabstw Clare i Limerick. Odrębnym tematem jaki poruszono podczas spotkania, była możliwość wsparcia działalności Jednostek Harcerskich ZHP przez placówkę Konsularną w Limerick. Na zakończenie spotkania, Pan Konsul otrzymał od Kadry Instruktorskiej chustę harcerską w polskich barwach narodowych z godłem RP.

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Kurs Pierwszej Pomocy

W dniach 8-9 października, kilkoro wędrowników zjechało się z różnych końców Irlandii aby spotkać się na bazie w Piercestown w celach ukończenia kursu z pierwszej

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Konspekt jak ze snu

W ramach konkursu historycznego “Konspekt jak ze Snu” współfinansowany przez Polish Embassy Dublin Ambasadę RP w Dublinie, nagrody zostały wręczone laureatom konkursu. Wędrownicy I wędrowniczki

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Harce z Wickiem

W 20- stą rocznicę ogłoszenia bł. phm. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego Patronem Harcerstwa Polskiego, Okręg ZHP Wielka Brytania wraz z Fundacją Caritas Super Omnia Est

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami