Udostępnij

Kadry Wspólne wędrowanie

  10385482_910545488990448_4524730784185958071_nW dniach 7-8 lutego kadra Hufca ZHP “IRLANDIA” uczestniczyła we wspólnej wyprawie w góry Wicklow, zdobywając szczyty Comaderry i Lugduff oraz poznawała uroki doliny Glendalough. W wędrówce brała udział kadra wraz ze swoimi rodzinami oraz drużyna wędrowników “Ogniste Orły” z Cork. Była to wspaniała okazja do bliższego poznania się oraz wspólnej, niezapomnianej przygody na górskim szlaku. Był czas na wymianę doświadczeń, rozmowy “o wszystkim” a wieczorem, przy blasku ogniska, śpiewając harcerskie piosenki dobrze bawili się zarówno harcerze, jak i ich najbliżsi. Rodzinne wyjście w góry kadry ZHP nie było pierwszym tego typu przedsięwzięciem zorganizowanym przez kadrę Harcerską Hufca “Irlandia” i z całą pewnością nie ostatnim. Po takiej przygodzie już są plany na kolejne wspólne, rodzinne wyprawy na łono natury.
A może ty chciałbyś dołaczyć do naszej kadry?  http://zhp.ie/kontakt-2/

 

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Kurs Pierwszej Pomocy

W dniach 8-9 października, kilkoro wędrowników zjechało się z różnych końców Irlandii aby spotkać się na bazie w Piercestown w celach ukończenia kursu z pierwszej

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Konspekt jak ze snu

W ramach konkursu historycznego “Konspekt jak ze Snu” współfinansowany przez Polish Embassy Dublin Ambasadę RP w Dublinie, nagrody zostały wręczone laureatom konkursu. Wędrownicy I wędrowniczki

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Harce z Wickiem

W 20- stą rocznicę ogłoszenia bł. phm. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego Patronem Harcerstwa Polskiego, Okręg ZHP Wielka Brytania wraz z Fundacją Caritas Super Omnia Est

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami