Udostępnij

Kadry Wspólne wędrowanie

  10385482_910545488990448_4524730784185958071_nW dniach 7-8 lutego kadra Hufca ZHP “IRLANDIA” uczestniczyła we wspólnej wyprawie w góry Wicklow, zdobywając szczyty Comaderry i Lugduff oraz poznawała uroki doliny Glendalough. W wędrówce brała udział kadra wraz ze swoimi rodzinami oraz drużyna wędrowników “Ogniste Orły” z Cork. Była to wspaniała okazja do bliższego poznania się oraz wspólnej, niezapomnianej przygody na górskim szlaku. Był czas na wymianę doświadczeń, rozmowy “o wszystkim” a wieczorem, przy blasku ogniska, śpiewając harcerskie piosenki dobrze bawili się zarówno harcerze, jak i ich najbliżsi. Rodzinne wyjście w góry kadry ZHP nie było pierwszym tego typu przedsięwzięciem zorganizowanym przez kadrę Harcerską Hufca “Irlandia” i z całą pewnością nie ostatnim. Po takiej przygodzie już są plany na kolejne wspólne, rodzinne wyprawy na łono natury.
A może ty chciałbyś dołaczyć do naszej kadry?  https://zhp.ie/kontakt-2/

 

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Pomoc dla Ukrainy

Drodzy nasi, jak już wiecie, obywatele Ukrainy potrzebują naszej pomocy. Harcerze i harcerki z Hufca ZHP “Bieszczady” w Irlandii postanowili wyciągnąć pomocną dłoń i zorganizować

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami