Udostępnij

HARCERSKA AKCJA LETNIA „Lough Dan 2017 ” List do rodziców, opiekunów

Drodzy Rodzice, Opiekunowie…
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno kolonią zuchową, jak i obozem harcerskim informujemy że lista zapisów na kolonię zuchową została zamknięta. Na obozie harcerskim pozostało kilka ostatnich wolnych miejsc. Wszystkich zainteresowanych udziałem dzieci w obozie zapraszamy do jak najszybszej wpłaty zaliczki w wysokości 50 euro na konto Hufca. Pozwoli ona zagwarantować Państwa dziecku miejsce na obozie. Pozostałą kwotę mogą Państwo wpłacać do końca maja 2017.
W poprzednich latach dobrze sprawdził się system wpłat w ratach. Dlatego też w tym roku również proponujemy takie rozwiązanie.
Prosimy zatem o wpłaty do końca kwietnia 2017 kwoty 100 euro zarówno w przypadku kolonii jak i obozu. Kolejną ratę uzupełniająca do pełnej kwoty opowiednio 230/280 obóz oraz 260/310 kolonia zuchowa prosimy uregulować ostatecznie do końca maja 2017. Wszystkch wpłat należy dokonywać na poniższe konto, w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka oraz czy jest to kolonia czy obóz. Np.Kasia Kowalska, Kolonia
Konto Hufca w Irlandii:
Polish Scouting Association
Acc.no. 44291056
Sort code 93-11-01
IE71AIBK93110144291056
BIC: AIBKIE2DXXX
Już na pierwszych zbiórkach w kwietniu będą mogli Państwo odebrać u drużynowych Kartę Kwalifikacyjną Dziecka wraz z Regulaminem Kolonii/Obozu. Kartę należy wypełnić i przekazać drużynowym do dnia 30 kwietnia 2017.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Drużynowymi bądź bezpośrednio z Komendą HAL
Obóz harcerski:  renata.tupek@zhp.ie oraz przemyslaw.pawlak@zhp.ie tel: 0874172611
Kolonia Zuchowa katarzyna.kawka@zhp.ie tel: 0870605676
Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
Komenda HAL 2017

Admin

Ostatnie wpisy

Kurs Pierwszej Pomocy

W dniach 8-9 października, kilkoro wędrowników zjechało się z różnych końców Irlandii aby spotkać się na bazie w Piercestown w celach ukończenia kursu z pierwszej

Czytaj więcej »

Konspekt jak ze snu

W ramach konkursu historycznego “Konspekt jak ze Snu” współfinansowany przez Polish Embassy Dublin Ambasadę RP w Dublinie, nagrody zostały wręczone laureatom konkursu. Wędrownicy I wędrowniczki

Czytaj więcej »

Harce z Wickiem

W 20- stą rocznicę ogłoszenia bł. phm. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego Patronem Harcerstwa Polskiego, Okręg ZHP Wielka Brytania wraz z Fundacją Caritas Super Omnia Est

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami