Udostępnij

Dziękujemy za pomoc!

Dziękujemy za pomoc!
W imieniu całego ZHP pgK w Irlandii pragnęlibyśmy podziękować za pomoc w organizacji naszego biwaku w Glendalough w marcu tego roku.Bardzo chcielibyśmy podziękować Polskim Sklepom oraz Piekarniom za nieodpłatne przekazanie pieczywa oraz artykułów spożywczych jak i również możliwość zakupu prowiantu w bardzo niskich cenach.
Wsparli nas:
Sklepy „Wisła”,Piekarnia „MMM” ,Piekarnia „Traditional Polish Bakery,Sklep „Mróz”

loga

Również Kurierowi „Green Speed” dziękujemy za współpracę i transport przesyłek w specjalnie dla nas ustalonych cenach.Państwa wsparcie i pomoc jest dla nas bezcenne – dzięki wam niemal 170 zuchów, harcerzy i instruktorów z całej Irlandii spędziło wspaniałe 3 dni w górach Wicklow!
Dziękujemy!
Kadra ZHP Irlandia
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Pomoc dla Ukrainy

Drodzy nasi, jak już wiecie, obywatele Ukrainy potrzebują naszej pomocy. Harcerze i harcerki z Hufca ZHP “Bieszczady” w Irlandii postanowili wyciągnąć pomocną dłoń i zorganizować

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami