Udostępnij

"Czasem trzeba tak niewiele aby stworzyć coś niezwykłego”

_ROI9670“Czasem trzeba tak niewiele aby stworzyć coś niezwykłego”
Przykładem jest istniejąca od kilku tygodni Gromadka Skrzatów „Jagódki”, która spotyka się we wtorki w lokalnym Ballymun Child & Family Resource Centre. Wystarczyło połączyć umiejętności organizacyjne druhny Kaliny, techniczne i manualne druha Marka, entuzjazm i doświadczenie w pracy z dziećmi druhny Ani, otwartość rodziców i dzieci żeby powstała gromadka uśmiechniętych skrzatów.
Na starannie przygotowanych zbiórkach dostosowanych do wieku i indywidualnych potrzeb mali uczestnicy poznają harcerskie tradycje i polskie piosenki. Spotkaniom zawsze towarzyszy atmosfera radości i doskonałej zabawy.
Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku od 4 – 6 lat i chciałbyś żeby Twój maluch również spróbował harcerskiej przygody to serdecznie zapraszamy w najbliższy wtorek.”
Kontakt: kalina.obrzud@zhp.ie
tel.087-77-10-555
skrzatowka:
Ballymun Child & Family Resource Centre,
Shangan Green, Shangan Rd, Dublin 9
zhp_irlandia_jagodki_3 zhp_irlandia_jagodki
zhp_irlandia_jagodki_5 zhp_irlandia_jagodki_4

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Pomoc dla Ukrainy

Drodzy nasi, jak już wiecie, obywatele Ukrainy potrzebują naszej pomocy. Harcerze i harcerki z Hufca ZHP “Bieszczady” w Irlandii postanowili wyciągnąć pomocną dłoń i zorganizować

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami