Rodzinne wyjście zuchów w góry Wicklow

1 października br. zuchy z Gromady „Przyjaciele Lasu” z Dublina wraz z rodzicami uczestniczyli w grze terenowej „Robinson” w pięknych górach Wicklow.

Dzieci podążały śladami znaków patrolowych poznając otaczającą ich przyrodę, wykonując kolejne zadania pomagające im przetrwać samotnie w “dziczy”. Zaś po wędrówce wszyscy delektowali się smakiem pieczonej kiełbaski oraz ciepłej herbaty.

Fotorelacja dostępna jest tutaj>

Gromadka Zuchowa “Przyjaciele Lasu” działa przy Szkolnym Punkcie Konsultacyjnym przy Ambasadzie RP w Dublinie. Zbiórki zuchów odbywają się w każdą sobotę w godzinach 13.30-15.00 w budynku szkoły przy Upper Kilmacud Road (Stillorgan). Cały czas trwa nabór do jednostki. Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Prosimy o kontakt z drużynową – druhną Agnieszką Wieczorkowską (tel. 085 145 9906, e-mail: agnieszka.wieczorkowska@zhp.ie).