Udostępnij

Share on facebook

HARCERSKA AKCJA LETNIA „Lough Dan 2017 ” List do rodziców, opiekunów

Drodzy Rodzice, Opiekunowie…
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno kolonią zuchową, jak i obozem harcerskim informujemy że lista zapisów na kolonię zuchową została zamknięta. Na obozie harcerskim pozostało kilka ostatnich wolnych miejsc. Wszystkich zainteresowanych udziałem dzieci w obozie zapraszamy do jak najszybszej wpłaty zaliczki w wysokości 50 euro na konto Hufca. Pozwoli ona zagwarantować Państwa dziecku miejsce na obozie. Pozostałą kwotę mogą Państwo wpłacać do końca maja 2017.
W poprzednich latach dobrze sprawdził się system wpłat w ratach. Dlatego też w tym roku również proponujemy takie rozwiązanie.
Prosimy zatem o wpłaty do końca kwietnia 2017 kwoty 100 euro zarówno w przypadku kolonii jak i obozu. Kolejną ratę uzupełniająca do pełnej kwoty opowiednio 230/280 obóz oraz 260/310 kolonia zuchowa prosimy uregulować ostatecznie do końca maja 2017. Wszystkch wpłat należy dokonywać na poniższe konto, w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka oraz czy jest to kolonia czy obóz. Np.Kasia Kowalska, Kolonia
Konto Hufca w Irlandii:
Polish Scouting Association
Acc.no. 44291056
Sort code 93-11-01
IE71AIBK93110144291056
BIC: AIBKIE2DXXX
Już na pierwszych zbiórkach w kwietniu będą mogli Państwo odebrać u drużynowych Kartę Kwalifikacyjną Dziecka wraz z Regulaminem Kolonii/Obozu. Kartę należy wypełnić i przekazać drużynowym do dnia 30 kwietnia 2017.
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Drużynowymi bądź bezpośrednio z Komendą HAL
Obóz harcerski:  renata.tupek@zhp.ie oraz przemyslaw.pawlak@zhp.ie tel: 0874172611
Kolonia Zuchowa katarzyna.kawka@zhp.ie tel: 0870605676
Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!
Komenda HAL 2017

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Harcerski Start 2021

„Skauci są dziećmi wolnych przestrzeni, a skauting to braterstwo w służbie i świeże powietrze.“ Robert Baden-Powell W dniach 17-19 września 2021 odbył się długo wyczekiwany

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Zimowa Opowieść

Typowa irlandzka prognoza pogody, na obrazku słoneczko, chmurka i deszczyk, w opisie: zachmurzenie zmienne, temperatura umiarkowana, opady przejściowe. Kiedy wiec tym razem zobaczyliśmy na ekranie

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami