Udostępnij

Share on facebook

Święte Triduum Paschalne przeżywane w Kościele św. Audoen’a w Dublinie

Święte Triduum Paschalne przeżywane w Kościele św. Audoen’a w Dublinie jak zawsze zgromadziło wielu wiernych. W przeżywanie tych ważnych dla naszej wiary dni bardzo mocno zaangażowali się harcerze ze Szczepu w Dublinie. Nie tylko podjęli wartę przy Bożym Grobie co czynią już od kilku lat, ale także podjęli się aktywnego uczestnictwa w liturgii, co obrazują załączone zdjęcia.
IMG_8194
Służba harcerska to nie tylko hasanie po lasach jak twierdzą niektórzy, obecność osób w mundurach, wpisujących się w świąteczny horyzont wielkich dni, ukazuje ten nam dostojność harcerskiego CZUWAJ w podejmowaniu posługi liturgicznej.
Księża Chrystusowcy posługujący w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a dziękują za okazaną pomoc, za piękne życzenia w Wielki Czwartek  i liczą na dalszą współpracę w podejmowanych dziełach.
Kapelan próbnego Hufca Irlandia
Ks. Łukasz Przewieślik SChr
Dublin

IMG_8236 IMG_8232IMG_8191IMG_8180 IMG_8122
 
IMG_8218

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Harcerski Start 2021

„Skauci są dziećmi wolnych przestrzeni, a skauting to braterstwo w służbie i świeże powietrze.“ Robert Baden-Powell W dniach 17-19 września 2021 odbył się długo wyczekiwany

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Zimowa Opowieść

Typowa irlandzka prognoza pogody, na obrazku słoneczko, chmurka i deszczyk, w opisie: zachmurzenie zmienne, temperatura umiarkowana, opady przejściowe. Kiedy wiec tym razem zobaczyliśmy na ekranie

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami