Udostępnij

Share on facebook

Weź udział w konkursie harcerskim!

Konkurs ZHP w Irlandii Związek Harcerstwa Polskiego w Irlandii oraz Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dublinie serdecznie zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do udziału w konkursie pn. „W poszukiwaniu harcerskich korzeni”.
Kto może brać udział w konkursie?
Każdy w wieku od 4 do 15 lat, bez względu na fakt, czy posiada harcerskie doświadczenie czy też nie.
Konkurs polega na stworzeniu pracy o dowolnej formie na temat harcerstwa. Może to być rysunek, wywiad, artykuł, krótki film, piosenka, wiersz, reportaż lub dzieło artystyczne – grafika, kolaż, praca malarska, rzeźba wyrażająca czym jest harcerstwo. Prace indywidualne i grupowe będą oceniane przez jury w dwóch kategoriach wiekowych (4-9) i (10-15), a brana będzie pod uwagę głównie kreatywność małych i dużych artystów. Konkurs zachęca do zastanowienia się nad istotą harcerstwa, wyrażenia własnych doświadczeń lub w przypadku ich braku, poszukiwania w swoim otoczeniu osób z harcerskim doświadczeniem i przedstawienia tych przeżyć w kreatywny sposób.
Prace można przesyłać drogą elektroniczną na adres: konkurs@zhp.ie lub listownie do 30 września 2015. Termin konkursu został przedłużony tak, aby umożliwić dzieciom po wakacjach złożenie prac konkursowych. Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 1000 Euro.
Konkurs jest częścią projektu pn. „W poszukiwaniu harcerskich korzeni” realizowanego dzięki wsparciu Ambasady RP w Dublinie.
druhna Agnieszka Wieczorkowska asp.

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Harcerski Start 2021

„Skauci są dziećmi wolnych przestrzeni, a skauting to braterstwo w służbie i świeże powietrze.“ Robert Baden-Powell W dniach 17-19 września 2021 odbył się długo wyczekiwany

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Zimowa Opowieść

Typowa irlandzka prognoza pogody, na obrazku słoneczko, chmurka i deszczyk, w opisie: zachmurzenie zmienne, temperatura umiarkowana, opady przejściowe. Kiedy wiec tym razem zobaczyliśmy na ekranie

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami