Udostępnij

Share on facebook

Dziękujemy za pomoc!

Dziękujemy za pomoc!
W imieniu całego ZHP pgK w Irlandii pragnęlibyśmy podziękować za pomoc w organizacji naszego biwaku w Glendalough w marcu tego roku.Bardzo chcielibyśmy podziękować Polskim Sklepom oraz Piekarniom za nieodpłatne przekazanie pieczywa oraz artykułów spożywczych jak i również możliwość zakupu prowiantu w bardzo niskich cenach.
Wsparli nas:
Sklepy „Wisła”,Piekarnia „MMM” ,Piekarnia „Traditional Polish Bakery,Sklep „Mróz”

loga

Również Kurierowi „Green Speed” dziękujemy za współpracę i transport przesyłek w specjalnie dla nas ustalonych cenach.Państwa wsparcie i pomoc jest dla nas bezcenne – dzięki wam niemal 170 zuchów, harcerzy i instruktorów z całej Irlandii spędziło wspaniałe 3 dni w górach Wicklow!
Dziękujemy!
Kadra ZHP Irlandia
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Harcerski Start 2021

„Skauci są dziećmi wolnych przestrzeni, a skauting to braterstwo w służbie i świeże powietrze.“ Robert Baden-Powell W dniach 17-19 września 2021 odbył się długo wyczekiwany

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Zimowa Opowieść

Typowa irlandzka prognoza pogody, na obrazku słoneczko, chmurka i deszczyk, w opisie: zachmurzenie zmienne, temperatura umiarkowana, opady przejściowe. Kiedy wiec tym razem zobaczyliśmy na ekranie

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami