Udostępnij

Share on facebook

Spotkanie Kadry ZHP z Shannon z Konsulem Honorowym RP w Limerick

DSC03454We wtorek 20 listopada w Limerick odbyło się spotkanie robocze Konsula Honorowego Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick – Pana Patricka O’Sullivana z kadrą Związku Harcerstwa Polskiego pracujących w Shannon. Tematem blisko dwugodzinnego spotkania była szeroko rozumiana współpraca pomiędzy polskim harcerstwem a organizacjami młodzieżowymi z terenu hrabstw Clare i Limerick. Odrębnym tematem jaki poruszono podczas spotkania, była możliwość wsparcia działalności Jednostek Harcerskich ZHP przez placówkę Konsularną w Limerick. Na zakończenie spotkania, Pan Konsul otrzymał od Kadry Instruktorskiej chustę harcerską w polskich barwach narodowych z godłem RP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

ZHP Irlandia

Harcerski Start 2021

„Skauci są dziećmi wolnych przestrzeni, a skauting to braterstwo w służbie i świeże powietrze.“ Robert Baden-Powell W dniach 17-19 września 2021 odbył się długo wyczekiwany

Czytaj więcej »
ZHP Irlandia

Zimowa Opowieść

Typowa irlandzka prognoza pogody, na obrazku słoneczko, chmurka i deszczyk, w opisie: zachmurzenie zmienne, temperatura umiarkowana, opady przejściowe. Kiedy wiec tym razem zobaczyliśmy na ekranie

Czytaj więcej »
cropped-cropped-zhp-plakietka_Grzesiek-1.png

Skontaktuj się z nami